Muži Ženy | |
---|---|
ID FireSport: | 64530 |
Okres: | Mladá Boleslav |
Kraj: | Středočeský |
Souřadnice: | 50°26*41*N,14°46*52*E |
PSČ: | 294 25 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Poř. | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Letohrad - Kunčice | UO | 17,21 | 17,62 | 17,62 | 2020/07/26 | |
Poř. | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2022/09/10 | Tanvald | JL | 17,95 | 6 | 5 | ||
2022/07/16 | Krásná Ves | JL | 17,99 | 3 | 8 | ||
2022/09/17 | Košťálov | JL | 18,17 | 3 | 8 | ||
2022/09/03 | Jirkov | JL | 18,39 | 3 | 8 | ||
2022/09/11 | Dneboh | JL | 18,69 | 6 | 5 | ||
2022/05/29 | Libuň | JL | 18,91 | 5 | 6 | ||
2022/05/14 | Bechov | JL | 18,97 | 9 | 2 | ||
2022/09/24 | Benešov u Semil | JL | 19,31 | 8 | 3 | ||
2022/05/21 | Kosmonosy | JL | 19,43 | 2 | 9 | ||
2022/05/22 | Radimovice | JL | 19,49 | 10 | 1 | ||
2022/08/13 | Malá Skála | JL | 21,42 | 13 | 0 | ||
2022/07/16 | Krásná Ves | FNC | 21,74 | 10 | 0 | ||
2022/06/25 | Sychrov | JL | 24,78 | 11 | 0 | ||
2022/07/02 | Dubenec | JL | NP | 14 | 0 | ||
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
5. místo FNC 20139. místo FNC 20142. místo PKL 20182. místo JL 20189. místo VČHL 201814. místo VCU 201811. místo EXČR 201811. místo VČHL 20199. místo PKL 20195. místo JL 20197. místo JL 202012. místo FNC 202011. místo JL 20217. místo PKL 20215. místo JL 202210. místo JL 202315. místo PKL 20239. místo PKL 20245. místo JL 2024
Fire night cup
Tým: Katusice , nejlepěí čas: 21,74 Útok,sklopka 2xB široké, body: 0 počet výsledků: 1x
Jizerská liga
Tým: Katusice , nejlepěí čas: 17,95 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 55 počet výsledků: 13x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyČlen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2022
Kdy | Kde | St.č. | Liga |
---|---|---|---|
2022/05/14 | Bechov, Pohár Formanka | 20 | |
2022/05/21 | Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse | 1 | |
2022/05/22 | Radimovice, Sychrovský pohár | 18 | |
2022/05/29 | Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka | 1 | |
2022/06/25 | Sychrov, Káčovský pohár | 3 | |
2022/07/02 | Dubenec, JL Dubenec | 10 | |
2022/07/16 | Krásná Ves, Krásnoveský pohár | 3 | |
2022/07/16 | Krásná Ves, FNC Krásná Ves | 2 | |
2022/08/13 | Malá Skála, Maloskalský pohár | 3 | |
2022/09/03 | Jirkov, Jirkovská proudnice | 1 | |
2022/09/10 | Tanvald, Pohár starosty města Tanvald | 1 | |
2022/09/11 | Dneboh, Pohár Drábských světniček | 2 | |
2022/09/17 | Košťálov, Košťálovský pohár | 14 | |
2022/09/24 | Benešov u Semil, Benešovský pohár | 2 | |
Kdy | Kde | Zamluveno | Liga |
Komentáře